Mūsų pagrindinė internetinė parduotuvė yra UrmoKaina.lt

UrmoKaina.lt yra patikima internetinė parduotuvė suteikianti galimybę paprastam vartotojui įsigyti kokybiškų prekių už žemą kainą. UrmoKaina.lt dėka pirkėjai gali pirkti prekes be daugybės tarpininkų ir antkainių.

UrmoKaina.lt veikla registruota Valstybinėje mokesčių inspekcijoje prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos. 

Jau 2 metus iš eilės mes stipriausi Lietuvoje:

 Kaip įvertinti stipriausieji? Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje 2016“ ir „Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2016“ sertifikatus – aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonių kreditingumas vertinamas ir reitingas nustatomas pagal kredito istoriją (finansinius įsipareigojimus ir mokėjimų istoriją), finansinius rezultatus ir jų pokyčius (pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kt.), verslo sąsajų, turto areštų, sektoriaus būklės ir kitą informaciją. Daugiau informacijos čia

UAB „Urmo grupė“ ,
Įmonės kodas:  303317820.
PVM kodas: LT100008645610
Adresas: Paribio g. 25B
, LT-08102 Vilnius.

Buveinės adresas: Paribio g. 25B, Vilnius. Kviečiame apsilankyti!
Informacija: info@urmokaina.lt
Tel: 85 233 5522

UrmoKaina.lt

Ar galima pirkti ne internetu?

Taip, prekes galite užsisakyti telefonu 85 233 5522 ir jos bus pristatytos Jums tiesiai į namus visoje Lietuvoje. Arba galite užsukti apžiūrėti ir įsigyti prekes į mūsų ofisą Vilniuje, Paribio g. 25B. 

UrmoKaina.lt garantuoja, kad:

1. Užsakytos prekės jums bus pristatytos arba už jas bus grąžinti visi sumokėti pinigai.
2. Gavę nekokybišką prekę galėsite apie tai pranešti ir ji bus nemokamai pakeista nauja preke arba už ją bus gražinti pinigai.